laupäev, 17. september 2016

SPORDINÄDAL

12.-16.SEPTEMBRINI TOIMUS KOOLIS SPORDINÄDAL, KUS IGAL PÄEVAL OLI MIDAGI SPORTLIKKU PLAANIS.

ESMASPÄEV  ALGAS KOHE SPORTLIKULT, SEST KOOLIRAADIOST KÕLAS SÄRTSAKAS MUUSIKAPALA  JA  MEIE  SAIME  SELLE  JÄRGI  TANTSIDA JA NII ALGASID KÕIK PÄEVAD SELLEL NÄDALAL.LISAKS SELLELE AVATI 1.KORRUSE KORIDORIS NÄITUS "TERVISLIK SÜGIS", KUHU OLI OODATUD   TERVISLIKUD JA  SÖÖDAVAD VÄLJAPANEKUD.

 VAATA NÄITUST TERVISLIK SÜGIS

SUUR AITÄH! KÕIGILE KODUSTELE, KES NEED VAHVAD TEGELASED KOOS LASTEGA VALMISTASID.

TEISIPÄEVAL KÜLASTASID MEIE KOOLI  JOOKSJAD ÕED LUIGED. NENDEGA OLI VÕIMALIK KOHTUDA  KOOLI SAALIS PEALE TUNDE.

KOLMAPÄEVAL  TOIMUS ÜLEKOOLILINE MAASTIKUMÄNG. KÕIK KLASSID LIIKUSID OMAETTE JA LÄBISID ERINEVAID PUNKTE, KUS TULI TÄITA  NUPUTAMIS-ÜLESANDEID.  ÜLESANDED OLID SAMAD, MIS  ALATSKIVI VALD 25 MÄNGU PUHUL LAHENDADA SAAB. ALATSKIVI AJA JÄLJED
 MEIE KLASSI OLI ABISTAMAS POISTE TÖÖÕPETUSEÕPETAJA AIN, ILMA TEMATA ME POLEKS VIST ÜLDSE HAKKAMA SAANUD, SEST OMA ÕPETAJALE ON  ALATSKIVI ALEVIK VEEL TÄITSA VÕÕRAS.

KOGU KOOL MAASTIKUMÄNGUKS ÜLES RIVISTATUD


JÕUDSIME LOSSIAEDA, KUS ASUS  3 KONTROLLPUNKTI.TÜDRUKUD KÄISID SAARE PEAL KONTROLLPUNKTIS NUMBRIT ÄRA TOOMAS.
JA OLEME LÕPPU JÕUDNUD, KUS TULI KÕIK KONTROLLPUNKTIDES LEITUD NUMBRID ALUSELE  PANNA. NAGU NÄHA, PÄRIS KÕIGISSE PUNKTIDESSE ME EI JÕUDNUD, AGA TUBLID OLIME IKKA, SEST  KOKKU TULI MEIL PÄRIS PIKK RING LÄBIDA JA KÕIK LAPSED  TULID SELLEGA TOIME.NELJAPÄEVAL  TOIMUS KLASSIDEVAHELINE PENDELTEATEJOOKS.
MEIL OSALES TERVE KLASS JA KÕIGIL TULI OMA  VAHETUS 2 KORDA LÄBI JOOSTA. KUNA OLIME KEHALISE TUNDIDES SEDA HARJUTANUD, SIIS  SAIME KA VÕISTLUSEL KENASTI HAKKAMA.  OMAVAHELISES REBIMISES A KLASSIGA OLIME  PEA TERVE AJA JUHTIMAS, AGA LÕPU EEL  ANDSIME IKKAGI EDUMAA KÄEST, KUID KIITUS!
KÕIGILE LASTELE IKKAGI.

REEDEL   NÄITASIME KLASSIRUUMIS OMA TEADMISI. MEIE JAOKS OLI ETTEVALMISTATUD VIKTORIIN VALIKVASTUSTEGA. KÜSIMUSED OLID PÕHILISELT  TOIMUNUD SPORDINÄDALA KOHTA. 

KUNA LAPSED TEGID TÕENÄOLISELT ESIMEST KORDA ELUS VALIKVASTUSTEGA TESTI, SIIS OLI HEA MEEL NÄHA, ET NAD SAID  ENAMUS SELLEGA VÄGA KENASTI HAKKAMA.

10-ST MAKSIMUMPUNKTIST  SAID:

I KOHT  7 PUNKTI
EMILY, KERTU, RISTO, ANNIKA 

II KOHT 6 PUNKTI
 CATHY, ROBIN

III KOHT 5 PUNKTI 
KEVIN, KÄTLIN

SPORDINÄDALA KOKKUVÕTTEID TEHTI JÄRGMISE NÄDALA ALGUSES KOOLI ÜHISKOGUNEMISEL SUURES SAALIS.

TUBLIDELE MAASTIKUMÄNGUST  JA PENDELTEATEJOOKSUST OSAVÕTJATELE OLID KA VÄIKESED AUHINNAD. IGA LAPS SAI KOMMI JA KLEEPSU.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar