laupäev, 22. oktoober 2016

PUDRUPROGRAMM


KINDLASTI KÕIK TEAVAD, ET OKTOOBER ON SEL AASTAL KUULUTATUD PUDRUKUUKS. NII OTSUSTASIME MEIEGI  1. A JA B KLASS, ET OSALEME PUDRUPROGRAMMIS.
MEIE  KESKENDUSIME  PUDRU  TEGEMISELE.  ENNE TUTVUSIME AGA PROGRAMMI POOLT SAADETUD MATERJALIDEGA JA RÄÄKISIME KA MIKS ON ÜLDSE HEA  TERAVILJAPUTRUSID SÜÜA. KÕIK LAPSED SAID ENDALE KA  VÄIKESE INFORAAMATU: TERAS ON JÕUD, KUST LEIAB PÕNEVAID PUDRURETSEPTE.
KINGITUSI SAIME VEELGI- NIMELT  KÕIK LAPSED SAID ENDALE 2 PAKIKEST KIIRPUTRU, MIDA ON HEA TEHA SIIS, KUI EMA KODUS EI OLE.

SELLEKS AGA ET PUTRU KEETA, KORRALDASIME  PUDRUPÄEVA. KUNA MEIE KOOLIL ON VÄGA  HEA KODUNDUSKLASS, SOBIS SEE IDEAALSELT MEILE PUDRU KEETMISKOHAKS.
SEEKORD TULID TEGEMISELE NEED PUDRUD.

JAGASIME LAPSED 4-KS  RÜHMAKS JA IGA RÜHM TÕMBAS LOOSIGA, MILLIST PUTRU TEGEMA HAKKAS.

KITSAVÕITU ON PLIIDI JUURES, AGA HAKKAMA  TULEB SAADA. OLEME JÕUDNUD KAUNISTAMISE ETAPINI. KAS VÕID TOHIB KA PANNA???, KÜSIB KEVIN.


JA ONGI ESIMENE ISUÄRATAV PUDRUTALDRIK VALMIS.


SIIN VÕIDUKAS POISTE MEESKOND, KES KOGUS KA KÕIGE ROHKEM HINDAJATE HÄÄLI( PUDRUNÄGU VÕININAGA) 

KUIGI KÕIK RÜHMAD TÖÖTASID TÕELISELT INNUKALT KAUNISTAMISE JUURES, OTSUSTASIME SIISKI KUULATA TEISTE ARVAMUST JA KUTSUSIME A KLASSI HINDAMA, ISE KÄISIME KA NENDE PUDRUTALDRIKUID HINDAMAS.SIIN 1.A KLASSI   PUDRUMEISTRID JA NENDE VALMISTÖÖD.
 EGA ME SIIS AINULT VAATAMISEGA EI TEGELENUD, IKKA SÕIME KA, USKUGE VÕI MITTE, SEE MIS POTIS VALMIS TEHTUD SAI, SEE, SÖÖDI KÕIK ÄRA NAGU PILDILT NÄHA VÕIB, MAITSEB HÄSTI!!!

ÕPETAJALE MAITSEB KA!

SIIN AGA  RÕÕMSAD PUDRUKEETJAD KÕIK KOOS.

PÄRAST 2-TUNNIST PUDRUKEETMIST OLI KLASSIS PÄRIS MÕNUS NATUKENE PUHATA JA VAATAMISEKS SOBIS VÄGA  HÄSTI.....

LOOMULIKULT OLID KÕIK LAPSED TUBLID JA ÄRA TEENINUD NII DIPLOMI KUI  AUHINNA PUDRUPAKIKESED.

KUI  OLED  FACEBOOK`I KASUTAJA, SIIS SAAD TEISI PUDRVALMISTAJAID JÄLGIDA SIIT       PUDRUPROGRAMM FACEBOOK`IS


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar