pühapäev, 10. juuni 2018

Tallinna loomaaias.

Juba 1.klassis saime teada, et 2.klassi kevadel ootab meid ees õppereis Tallinna loomaaeda. 

8. juunil jõudiski see päev kätte.
Saime sõita suure 50-kohalise bussiga, mis tähendab, et kohti jäi meie kahest klassist üle, nii et meiega said kaasa tulla veel 2 ema- Kristel Haldja ja Daisi ema nautisid koos meiega seda mõnusat päeva. Lisaks sõitis meiega kaasa Mustikas, kelle jaoks Kertu ka väikse käru oli kaasa võtnud, lõpuks siiski panime nukukäru suuremasse vankrisse ja mõned lapsed said üsna mugavalt loomaaias ringi liikuda.

2 tundi meie ringkäigust liikusime koos giid Martiniga, kes rääkis loomade kohta vahvaid lugusid juurde.

Tõmbenumbriks oli loomulikult vastavatud jääkarude polaarium, kus isakaru veemõnusid nautis.

Teisel karul aga oli käpp haige ja tema oli eraldi maa-alal.


 Kristel Haldjal õnnestus teenida 1 euro, sest meie giid ütles, et kes suudab niimoodi ninasõõrmed kinni panna nagu hülged seda teevad, see saab euro, selgus, et Kristel Haldja on oma isaga selle triki selgeks saanud.

Loomaaia kõige vanem asukas-krokodill nimega Vanamees on 58-aastane.

Meil vedas, et nägime  ka tiigrit, kes tavaliselt päeval enamasti magab, aga sel päeval siiski näitas ennast, tema ootab samuti uude puuri pääsemist ja siis saab ta endale sõbranna.

                                       Madude maja pakub omajagu närvikõdi,  anakonda näitab oma graatsilisust.

           Vahepeal  pidasime kohvikus söögi- ja jäätisepausi, siis turnisime veel mänguväljakul, söötsime linnualal linde ja kammisime laste loomaaias kitsesid ja kõige lõpuks jätsime viimase raha muidugi suveniiripoodi, aga  nagu Germo näolt näha, raha on  kulutatud õige asja eest. 

                                   Kuigi meie ringkäik loomaaias kujunes 3- tunni asemel 5- tunni pikkuseks, ei olnud tagasiteel bussis väsimuse märke näha.
Nii lapsed kui Mustikas- kõik jäid rahule.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar