laupäev, 1. oktoober 2016

RAAMATUKOGUTUND

SELLE NÄDALA REEDEL  KÄISIME LÕPUKS AMETLIKULT RAAMATUKOGUS.
KUIGI ENAMUS LAPSI ON RAAMATUKOGU ENDA JAOKS MITMESKI  TÄHENDUSES AVASTANUD NING NAD VIIBIVAD SEAL PÄRIS TIHTI, SIIS SEEKORD  KUULASIME, MIDA RAAMATUKOGUJUHATAJA  ANNE TOOME MEILE RÄÄKIS  RAAMATUTE LAENUTAMISEST  JA REEGLITEST, MIDA KÕIK OSKAVAD ÖELDA, AGA EI SUUDA KOGU AEG MEELES PIDADA NAGU NÄITEKS SEE, ET TULEB VAIKSELT OLLA JA VÕETUD RAAMAT ALATI SAMASSE KOHTA TAGASI PANNA- AGA ME IKKA HARJUTAME EDASI.

ARUSAADAV, MIKS TAHETAKSE SIIA MÕNUSASSE PESASSE PEITUDA PIKAPÄEVARÜHMA LÄRMAKUSE EEST, SIIN ON JU PÕNEV JA SALAPÄRANE.  ERITI POPULAARSEKS ON OSUTUNUD VIIMASEL AJAL KOOLI MÄNGIMINE SIINSAMAS NURGAKESES.


SIIN NÄITAB ANDRO OMA SUUREPÄRASEID TEADMISI, TEMA ÜKSI TEADIS, MIDA TÄHENDAVAD TÄHED  ERM  NING SEDA, ET EELMISEL ÕHTUL SAI EESTI RAHVUSMUUSEUM AVATUD.......VAHVA!JÄRGMISEKS  PIDID LAPSED UURIMA, MIDA TÄHENDAVAD TÄHED  AGA RAAMATURIIULITEL, NAD SAID TEADA, ET IGAL KIRJANIKUL ON OMA KOHT RIIULIS JA SEEJÄREL PIDID OTSIMA ENDALE RAAMATU JUST SELLE TÄHE ALT, MILLEGA ALGAB NENDE ENDI PEREKONNANIMI.

JA SIIN ONGI KÕIK ÕIGE TÄHEGA RAAMATU ÜLES LEIDNUD.
LÕPETUSEKS SAIME KÕIK TÜKIKESE MAGUSAT JA KLASSI SEINALE PANEKUKS ÜHE   SUURE KOOLIKALENDRI.

AITÄH, ÕPETAJA ANNELE, VARSTI TULEME JÄLLE!Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar