laupäev, 5. november 2016

SEL NÄDALAL ÕPIME......

KUNA SÕBRALIKU KÄITUMISE TEEMA ON MEIL ENDISELT PÄEVAKORRAL, SIIS VÕTSIME SELLE KOHE SELLE NÄDALA ÕPPIMISE TEEMAKS. KÕIGEPEALT TULETASIME MEELDE, MIKS MEIL ON VAJA SEDA OSKUST ÕPPIDA, SELGUS, ET PÄRIS TIHTI TULEB HALVASTI ÜTLEMIST ETTE. LEPPISIME KOKKU, IGAÜKS KOGUB HEATEGUSID JA  SAAB IGA SÕBRALIKU TEO EEST ÜHE  NÄO OMA LAUAL VÄRVIDA.
ESIMESEL PÄEVAL  OLID SÕBRALIKUD TEOD HINNAS JA MÕNEL LAPSEL SAID KOHE POOLED NÄOD VÄRVITUD. MÕNEL TEISEL LÄHEB VÄRVIMINE TAGASIHOIDLIKUMALT, AGA SEE LAPS EI OSKA VEEL ISE HINNATA, ET TEGELIKULT KÄITUB TEMA VÕIB-OLLA KOGU AEG HÄSTI.
MEIL ON KA ÜKS TALISMAN- KARUPOEG PUHH, KES ON HETKEL VEEL KÕHNAVÕITU, AGA TEMA  TOITUB SÕBRALIKEST TEGUDEST, NII ET KUI KLASSIS ON SÕBRALIKUD SUHTED, SIIS KARUPOEG PUHHIL SAAB  KÕHT TÄIS.


VEEL LEPPISIME KOKKU, ET KUI  KÕIK NÄOD VÄRVITUD SAAVAD, PUHHIL KÕHT TÄIS JA LAPSED SÕBRALIKULT KÄITUDA OSKAVAD, SIIS  PEAKSIME TÄHISTAMA JA VÄIKSE PEO KORRALDAMA, AGA SELLEL NÄDALAL VEEL SEE EI ÕNNESTUNUD, NII ET  ÜRITAME ÜHE NÄDALA VEEL KOGUDA SÕBRALIKKUST KLASSIS JUURDE.
KUI KELLELGI MEELEST LÄHEB, ET ME KÄITUME SÕBRALIKULT, SIIS HÜÜDLAUSENA TULETAME MEELDE:
PALUN, OLE SÕBRALIK!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar